O firmě INTERIO Design s.r.o.

O firmě INTERIO Design s.r.o.


Kdo je INTERIO Design s.r.o.? Jsme renomovaná česká společnost zaměřená na vybavování interiérů nábytkem. Zařizujeme kanceláře, hotely a restaurace, bytové interiéry.

Naši dodavatelé jsou uznávaní výrobci s dlouholetou tradicí a velice kvalitními produkty.

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a kromě typových produktů se přizpůsobíme na míru vašemu projektu a přání k vaší maximální spokojenosti.

Klademe důraz na kvalitu, funkční prostorové řešení a vytvoření příjemného, harmonického prostředí.

Kancelářský nábytek tvoří vysoce funkční stolové systémy doplněné o dělící a akustické paravany, mobilní kontejnery a skříně. Dále elegantní manažerské řady. Ergonomické pracovní a jednací židle respektující pravidla zdravého sezení. Řady z akční kanceláře máme skladem i ve větším množství.

V sedacím nábytku máme širokou nabídku sedacích souprav a křesel včetně polohovatelných, židlí dřevěných nebo čalouněných.

Atraktivní bytový nábytek obsahuje více luxusních řad v celodřevěném nebo dýhovaném provedení v kombinaci s lakovanými a melaminovými povrchy. Nadčasový a elegantní design v kombinaci s výborným řemeslným zpracováním vytvoří příjemné prostřední vašeho domova. Na výběr je vždy více barevných provedení.

Hotelový nábytek v kategorii 3-5 hvězdiček máme ve více typových řadách. Celodřevěné provedení v kombinaci s přírodní dýhou, lakované nebo melaminové povrchy v mnoha barevných kombinacích. Kromě typových řad se samozřejmě umíme přizpůsobit vašemu projektu.

 

Nejste si jistí, co hledáte? Navštivte náš showroom, společně to jistě najdeme.

 

Věříme, že pro Vás budou naše produkty inspirací a přínosem a těšíme se na vzájemnou spolupráci.

 

Petr Garšic, majitel společnosti

 

 

VHS Digitalizace videokazet na profesionálním videopřehrávači a VHS převod, videopřepis, remastering, úprava obrazu, střih videa. | Venkovní vířivka Villeroy Boch pro celoroční provoz. Zateplená vířivka s nízkou spotřebou od Villeroy & Boch. Máme také originál Jacuzzi vířivky. |